• Wpisów: 13
  • Średnio co: 228 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 18:34
  • Licznik odwiedzin: 34 788 / 3201 dni
 
dajanaaa
 
Teraz dopiero mogę coś tu napisać. Haha. Tak więc wtorek - szliśmy na religii do kościoła.. Ale oczywiście ja nie chciałam, więc wymyśliłam sobie, że pójdę z koleżanką do M. Mówił, że ma wolne, więc wiecie.. Od razu pomyślałam, żeby się zerwać.. Ksiądz nawet nie zauważył. Hihi.
No i poszłam do niego.. Był w domu. Gadaliśmy.. Potem koleżanka powiedziała, że zostawi nas samych, więc luuuz Poszła. Ja tam taka zjarana. Hahaha. Ja nie wiem. Przy nim normalnie nie wiem co mam powiedzieć sam na sam. Gapiliśmy się na siebie z 5 minut. haha. Potem on powiedział, że mu zimno.. I tak się zaczęło. Tak btw. wszystko działo się na klatce schodowej. Nieźle, nie? Haha. Nie powiem.. Było miło. Doszło do kissu. Dobra. Było miło i tyle hihi :) Z pól godziny tam byłam.. Ale szkoła wzywała. Moje kochanie potem jeszcze przyszło do szkoły. :*

Ogólnie wczoraj też na religii byłyśmy w kościele. Jak to ze mną bywa.. i z D. Jazdy nawet w kościele.. Grał taki jeden "śpiewajmy wesoło.. kłaniajmy swe czoło". Hahaha! Nawet szybko grał! To my oczywiście kiwamy się, tańczymy.. Bóg wie co jeszcze.. Masakra. A stare mohery się na nas gapią. A my taka zlewka. Potem udawałyśmy, że gramy na organach haha. Potem po mszy ksiądz dał nam mirre. Nie wiem nawet po co. Haha. Oczywiście moja klasa jest taka zajebista, że wciągała nosem mirre. W tym ja też. O kurde jakie jazdy! Masakra. Po szkole z koleżanką śpiewałyśmy, darłyśmy się., Najlepsza była akcja z D. i niejaką panią Chochorowską, która coś tam robi w świetlicy.
Haha. Ta właśnie pani wiesza plakat na drzwiach głównych szkoły, a my czytamy o co chodzi.. Jakaś wycieczka do Karpacza za 19 zł. Haha. Chyba jadę.. Taka okazja! I jak tanio <lol2> No i czytamy.. A D. już końcówkę czyta: "Prosimy zgłaszać się do p.J.Grochowskiej i p.M.Chochorowskiej." No spoko. Haha. Ta Chochorowska dalej tam z nami stoi..
A D. "A która to Chochorowska?" Ja pierdole.. Jebłam w tym momencie. Myślałam, że się zleje ze śmiechu.. A ta pani sobie poszła słysząc wypowiedź mojej koleżanki. MASAKRA. Haha.

Nie poszłam do szkoły. Fajnie, nie? Hihi. Właśnie! Naszło mnie na e-booki.. Czytam na kompie.. a jak nie mogę na kompie to na komórce. Haha!


MAM FAZE NA TO:

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego